Przewody Profigold - oferta, specyfikacja, doradztwo

Strona główna Profigold e-mail FAQ

Nowa wersja przewodów Profigold


---------------------------

Nowa seria przewodów Profigold

Bandridge, europejski dostawca najwyższej jakości kabli i akcesoriów, prezentuje topowe akcesoria Profigold w odświeżonej i udoskonalonej postaci. Ze swoimi działami badań i rozwoju, rozmieszczonymi w ponad 50 krajach na całym świecie, Bandridge zawsze pierwszy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Tym samym, na bazie wysoko jakościowych rozwiązań, wykorzystanych już wcześniej w Profigold, powstał nowy standard połączeń.
Nowa linia kabli profigold
Odświeżona linia produktów Profigold jest oczywistą odpowiedzią na nieustający postęp technologiczny, jaki dokonuje się w ostatnich latach. Na rynku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane urządzenia, które mają ogromny wpływ na wzrost ludzkiej wrażliwości w odbiorze dźwięku i obrazu. To sprawia, że rosną też nasze potrzeby co do jakości oferowanego sprzętu oraz akcesoriów.  Nowa seria kabli gwarantuje przekaz prawdziwie realistycznych obrazów i dźwięków w najwyższej jakości.

NOWY PROFIGOLD OFERUJE SZEROKIE SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH JAK:

  • filtry anty-zakłóceniowe IAT (Interference Absorption Technology), które całkowicie eliminują zniekształcenia powodowane przez fale elektromagnetyczne i radiowe (EMI/RFI);
  • przewodnik wykonany z wolnej od zanieczyszczeń, w 99,996% beztlenowej miedzi;
  • główny przewód wykonany z posrebrzanej miedzi;
  • metalowe wtyczki, pozłacane 24-karatowym złotem, gwarantujące doskonałą transmisję sygnału, a tym samym niezwykle czysty dźwięk i obraz;
  • wysoki poziom izolacji, który ma za zadanie optymalizować szybkość transmisji wysokich częstotliwości;
  • wielowarstwowe ekranowanie, dodatkowo redukujące wszelkie zakłócenia;
  • testowane do wysokiej rozdzielczości 1080p (Full HD);
  • kable spełniają wszystkie bieżące standardy HDMI.
Nowa linia kabli profigoldcomponent2008
Kable zostały zaprojektowane tak, by zapewnić możliwie najlepsze połączenie. Posiadają świetnie dopasowane gniazdka wtykowe, ze stałym naciskiem na styku, dzięki czemu opór elektryczny jest zminimalizowany. Jeśli wszystkie cechy techniczne połączymy z nowoczesnym wyglądem, otrzymamy unikalny, wysokiej klasy kabel, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika.

PROFIGOLD WPROWADZI CIĘ W ŚWIAT DOSKONAŁEGO DŹWIĘKU I OBRAZU.

Nowa linia Profigold to efekt zastosowania najnowszej, zaawansowanej technologii w dziedzinie połączeń, bazującej na wcześniejszych rozwiązaniach Bandridge w zakresie Wizji, Dźwięku i Mediów. Profigold oferuje maksymalną siłę sygnału nie tylko dla krótkich połączeń, ale także dla kabli o długości do 20m, nie tracąc przy tym jakości transmitowanego sygnału. Ponadto, dzięki udoskonaleniu i zaktualizowaniu stosowanej dotychczas technologii, projekt najnowszych kabli Profigold oparty jest na najlepszych rozwiązaniach w zakresie innowacyjności oraz niezawodności połączeń. To zaś zapewnia trwałość oraz solidne wykonanie.

Copyright (c) 2004 - 2024 by RMS.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved.